Home » Jaunumi, Latvija » Nepiedaloties “Expo”, Latvija ietaupīs vairāk kā 3 miljonus eiro

Nepiedaloties “Expo”, Latvija ietaupīs vairāk kā 3 miljonus eiro

17Latvijas nepiedalīšanās starptautiskajā izstādē “Expo Milano 2015″ valsts budžetā ietaupīs vairāk kā 3 miljonus eiro, kurus varēs izmantot lietderīgāk, LTV raidījumam “Rīta panorāma” sacīja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

“Svarīgi ir, lai finansējumu, kas ir iztērēts, būtu iespējams lietderīgi izmantot,” norādīja ekonomikas ministre.

Vērtējot valdības pieņemto lēmumu apturēt Latvijas dalību “Expo Milano 2015″, Reizniece – Ozola atgādināja, ka valsts gada nogalē atradās situācijā, kurā, lai projekts tiktu īstenots atbilstoši iecerēm bija jāiegulda četras reizes vairāk naudas kā plānots.

“Ņemot vērā situāciju, kad mums ir tik daudz iekšējo vajadzību un mēs neredzam, ka no projekta būtu vēlamā atdeve, manuprāt, valdība pieņēma labāko lēmumu,” sacīja ministre.

“Pārtraucot dalību izstādē, Latvijai būs jārēķinās ar izmaksām teritorijas sakārtošanai un nepieciešamību samaksāt komandītsabiedrībai par padarītajiem darbiem producēšanas līguma ietvaros”, sacīja Reizniece – Ozola, norādot, ka jau iztērētais finansējums tiks izmantots pēc iespējas lietderīgāk.

Jau vēstīts, ka vakar valdība, pēc vairākkārtējiem Ekonomikas ministrijas (EM) aicinājumiem, atsauca Latvijas dalību starptautiskajā izstādē “Expo Milano 2015″, kas šogad norisināsies 1.maijā Itālijā, Milānā.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress