Home » Eiropa, Jaunumi » Valdības avots: Grieķijai nav problēmu ar algu un pensiju izmaksāšanu

Valdības avots: Grieķijai nav problēmu ar algu un pensiju izmaksāšanu

grrece-730x441

Grieķijas valdība noliegusi izskanējušās baumas, ka marta beigās valstij varētu nepietikt naudas pensijām un valsts iestādēs strādājošo algām, vēsta ārzemju mediji.

“Grieķijas valdība var nomierināt sabiedrību ar to, ka nav problēmas ar algām un pensijām,” paziņojis kāds valdībai pietuvināts avots, piebilstot, ka veikti visi nepieciešami pasākumi, lai izvairītos no šāda veida problēmām.

Baumas par problēmas sakarā ar izmaksām radušās pēc Eiroparlamenta vadītāja Martina Šulca paziņojuma vācu medijiem :”Grieķijas premjerministrs Alekss Ciprass mani informēja, ka valstij steidzami nepieciešams finansējums un viņam ir nedēļā laika, lai pārliecinātu Eirogupu un Eiropas Centrālo banku (ECB) par vēlmi turpināt reformas,” sacīja Šulcs.

Tikmēr Grieķija noliegusi baumas par to, ka valstij varētu pietrūkst finansējums ierēdņu algām un pensijām. Neoficiāls avots ziņo, ka valdība neplāno ievērot nekādus papildus taupības pasākumus, norādot, ka valdībai ir plāns un apņēmība darīt visu, lai nepieļautu Grieķijas likvidāciju un atdzīvināt valsts ekonomiku.

Šis pats avots norādījis, ka iebiedēšana ar to, kas varētu notikt ar Grieķiju sākās jau pāris mēnešus pirms vispārējām vēlēšanām: “Pusotru mēnesi valdība tikusi apmelota ar visāda veida scenārijiem, taču tā grasās arī turpmāk ieturēt mieru un apņēmību,” norāda avots.

Atslēgas vārdi: , , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress