Home » Jaunumi, Latvija, Pasākumi, Semināri » Bezmaksas seminārs “Kā kvalitatīvi sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings””

Bezmaksas seminārs “Kā kvalitatīvi sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings””

Aicinām uz LIAA organizēto bezmaksas semināru
“Kā kvalitatīvi sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings””

Semināra norises laiks: 2011.gada 23.augusts, plkst.10:00
Semināra norises vieta: LIAA 2. stāva konferenču zāle, Pērses iela 2, Rīga

Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” – komersanti, biedrības un kooperatīvās sabiedrības, kas apvieno vismaz 5 komersantus, pašvaldības un ostu pārvaldes, kas veic ārējā mārketinga aktivitātes ārvalstīs (dalību starptautiskās izstādēs (semināros), komersanti – arī dalību biedrību organizētās tirdzniecības misijās un kontaktbiržās).

Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” sestās un turpmāko kārtu pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, vērtēšanas kritērijiem, kā arī projektu īstenošanas prasībām. Būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas.

Semināra darba kārtība

 

Atslēgas vārdi: ,

1 komentārs

  1. Kārlis saka:

    Jāatzīst, ka šī ir ļoti sakarīga programma, kur ar samērīgu birokrātiju iespējams iegūt atbalstu eksporta veicināšanai. Paši esam palīdzējuši vairākiem uzņēmumiem sagatavot dokumentāciju un iznākums veiksmīgs, nav tik lielas papīra kaudzes kā citās programmās.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress