Home » Eiropa, Jaunumi » Latvijas vēstnieks Lielbritānijā apmeklē Latvijas ražotāju stendu izstādē „Natural and Organic Products Europe Trade Show”

Latvijas vēstnieks Lielbritānijā apmeklē Latvijas ražotāju stendu izstādē „Natural and Organic Products Europe Trade Show”

2. aprīlī, Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Eduards Stiprais apmeklēja Latvijas ražotāju stendu „Dabīgu un organisku produktu izstādē”, kas norisinās Londonā no 1. līdz 2. aprīlim.

Izstādē ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu bija pārstāvēti deviņi Latvijas uzņēmumi, no kuriem vairāki jau ir pazīstami Lielbritānijas tirgū. Izstādē Latvijas uzņēmumi pārstāv vairākas produktu grupas. Dabisko kosmētiku piedāvā KIWI Cosmetics, Attirance, Anna Liepa, Ambersense; organisko apģērbu – Orgamint un Baby Sets, mājas aksesuārus – Munio un Advaita International; veselīgu pārtiku – Dabas Dārzs.

Vēstnieks Eduards Stiprais un LIAA pārstāvniecības Londonā vadītājs Guntis Rubīns ar uzņēmumu pārstāvjiem pārrunāja sadarbības iespējas, kā arī iespējamo atbalstu Latvijas produktu ienākšanai Lielbritānijas tirgū.

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress