Home » Eiropa, Izstādes, Jaunumi, Pasākumi » Būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Norvēģijā izstādes “Bygg Reis Deg 2013” laikā Oslo

Būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Norvēģijā izstādes “Bygg Reis Deg 2013” laikā Oslo

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā uz Norvēģiju izstādes “Bygg Reis Deg” laikā Oslo 2013. gada 17. oktobrī.

Tirdzniecības misijas ietvaros LIAA uzņēmējiem organizēs tikšanos ar potenciālajiem sadarbības partneriem saskaņā ar uzņēmumu atsūtītajiem profiliem. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja arī apmeklēt izstādi “Bygg Reis Deg 2013”, kas ir lielākā Norvēģijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados. Pasākuma ietvaros ir paredzēts arī informatīvais seminārs par Norvēģijas būvniecības sektora niansēm (darba likumdošana, PVN reģistrācija, darba drošība un obligātā apdrošināšana, licences, sertifikācija u.c.).

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (avio biļetes, viesnīcas, dienas nauda) var atgūt līdz 50%, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās tirdzniecības misijai līdz 2013. gada 10. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Kontaktinformācija:
Kaspars Abiks
Projektu vadītājs, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29449013
Fakss: +371 67039401
E-pasts: kaspars.abiks@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress