Home » Jaunumi, Latvija » Starptautiska konference “Crossing Borders to Boost Start-Ups and Innovation in Central Baltic Sea Region”

Starptautiska konference “Crossing Borders to Boost Start-Ups and Innovation in Central Baltic Sea Region”

2013. gada 1. oktobrī Rīgā (viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija”, Elizabetes ielā 55) Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra rīko starptautisku konferenci “Crossing Borders to Boost Start-Ups and Innovation in Central Baltic Sea Region”, kuras mērķis ir apmainīties ar pieredzi un diskutēt par Centrālā Baltijas jūras reģiona valstu politiku, atbalsta sistēmām un privāto investīciju piesaistes instrumentiem strauji augošu uzņēmumu (start-up) attīstībai šodien un nākamajā Eiropas Savienības plānošanas periodā, kā arī likt pamatu kopīgam jaunu strauji augošu uzņēmēju atbalsta tīklojumam, lai veicinātu reģiona konkurētspēju. Galvenais jautājums: kas jādara, lai vietējā mēroga uzņēmums kļūtu par starptautisku strauji augošu uzņēmumu?

Konferencē uzstāsies augsta līmeņa vadītāji un ievērojami eksperti no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un ASV.

Konferencē aicināti piedalīties uzņēmējdarbības vides politikas veidotāji, uzņēmēji un uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas, tai skaitā biznesa inkubatori, akseleratori, attīstības fondi un riska kapitāla organizācijas, plānošanas reģioni un pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un asociācijas, universitāšu un zinātnisko institūtu pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Konference notiks angļu valodā.

Konferences darba kārtība (angļu valodā) pieejama šeit.

Pieteikšanās konferencei līdz 2013. gada 24. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Konference tiek organizēta Centrālā Baltijas jūras reģiona Interreg IV A programmas (Central Baltic Interreg IV A Programme) projekta “Single CBR Home Market” ietvaros.

Kontaktinformācija:
Katrīna Duka-Gulbe
“Single CBR Home Market” projekta vadītāja, Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039421
Mobilais t.: +371 29132393
Fakss: +371 67039401
E-pasts: katrina.duka-gulbe@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress