Home » Eiropa, Jaunumi » Sankcijas pret Krieviju Latvijas eksportu neietekmēs, pauž Straujuma

Sankcijas pret Krieviju Latvijas eksportu neietekmēs, pauž Straujuma

M13564972015_86888343e9_zinistru prezidente Laimdota Straujuma paziņoja, ka pret Krieviju ieviestās Eiropas Savienības sankcijas nav radikālas.

Straujuma atklāja, ka šodien, 29. jūlijā, tiks papildināts uzņēmēju, amatpersonu un citu institūciju saraksts, kurš aizliegs tiem darboties ES tirgū. Sarakstā tiks iekļautas iestādes un cilvēki, kuri ir pietuvināti Putinam. Tiks spriests arī par ieroču tirdzniecības ierobežošanu un finanšu sektora ierobežojumiem.

Premjere gan mierina cilvēkus, ka ieviestās sankcijas Latvijas ekonomiku īpaši neietekmēs, jo netiek spriests par pārtikas vai citu preču eksporta ierobežošanu.

Ministre arī skaidro, ka Baltijas valstis, tajā skaitā Latvija, ir uzmanīgi strādājušas un spriedušas, lai sankcijas neskartu gāzes sektoru, kā arī netiktu ietekmēta pārtikas preču tirdzniecība.

Sankcijas Latviju acīmredzami neietekmēs pat neskatoties uz to, ka tieši Baltijas valstis un Polija uzstāja par stingrākām sankcijām, bet Vācija un Itālija, ciešo ekonomisko saišu dēļ, nevēlējās ar katastrofālu sankciju piemērošanu pārsteigties.

Arī ASV uzstāj uz to, lai ES vienotos un pieņemtu stingrākas ekonomiskās sankcijas pret Krievijas finanšu tirgiem.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress