Home » Jaunumi, Z-Amerika » Uzņēmums “Valmieras stikla šķiedra” atvērs ražotni Ziemeļamerikā

Uzņēmums “Valmieras stikla šķiedra” atvērs ražotni Ziemeļamerikā

fiberglass

ASV Džordžijas štata Dublinas pilsētu Lorensas apgabalā par ražotni izvēlējies Latvijas uzņēmums “Valmieras stikla škiedra”.

Uzņēmums paredz, ka piecos gados investīcijas sasniegs līdz 20 miljoniem ASV dolāru, kā arī tiks radītas 150 darba vietas.

ASV atradīsies “Valmieras stikla šķiedra” meitas uzņēmums “Valmiera Glass US Corp.” Rūpnīca vidēji 80 tūkstošu kvadrātpēdu lielā teritorijā ražos stikla šķiedras produktus ar augstu pievienoto vērtību Ziemeļamerikas tirgum.
Ražošana būs automatizēta, tādēļ uzņēmumam vajadzēs atrast labi apmācītus darbiniekus, turklāt jaunās darba vietas būs labi apmaksātas.

“Valmieras stikla šķiedras” viceprezidents Andrē Heincs Šviontek stāsta, ka uzņēmuma pārdošanas apjomi Ziemeļamerikā kļūst ar gadu jo lielāki, turklāt 14% no uzņēmuma produkcijas tiek eksportēti uz ASV un Kanādu. Uzņēmuma mērķis bija nodrošināt produktu ražotni tuvāk klientiem, kas ir arī izdevies. Klietni ātrāk saņems produktus, kā arī pieaugs uzņēmuma ilgtermiņa peļņa. Jauā ražotne sniegs iespēju jaunām biznesa izaugsmēm.

“Valmiera Glass US Corp.” savu darbību ASV uzsāks 2015. gada pirmajos mēnešos.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress