Home » Jaunumi, Krievija » Krievija atbildēs Eiropai ar jaunām sankcijām no savas puses

Krievija atbildēs Eiropai ar jaunām sankcijām no savas puses

inner10400258

Krievijas amatpersonas 11. septembrī paziņoja, ka Krievija ir sākusi izstrādāt jaunas sankcijas pret Rietumiem, kā arī ļoti nosoda Es lēmumu par jaunām sankcijām pret valsti. Maskava tās nosauca par nedraudzīgu aktu un paziņoja, ka tas netiks atstāts bez rezultātiem.

Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārtāvis Aleksandrs Lukaševics atklājis, ka viņu atbilde Eiropai būs proporcionāla tiem zaudējumiem, ko jaunās sankcijas nodarīs Krievijas ekonomiskajai situācijai. Viņš gan pauda cerību, ka Eiropas uzņēmumi šīs sankcijas neatbalstīs, jo tās ir neobjektīvas un neproduktīvas pašiem sankciju ieviesējiem.

Maskava pašlaik jau ir izstrādājusi uz lietotu auto tirdzniecību un vieglajām rūpniecības precēm vērstas sankcijas pret Rietumiem, ziņo Krievijas prezidenta Vladimira Putina palīgs Andrejs Belusovs. Viņš atzīmēja, ka Ekonomikas attīstības ministrija ir jau izveidojusi šo preču sarakstu.

Belusovs pārliecināti stāstījis, ka Krievija ir bagāta ar lauksaimniecībai nesaistītām precēm, no kurām Eiropas partneri ir ļoti atkarīgi un nevar bez tām iztikt.

Kā ziņots, 12. septembrī stājās spēkā ES dalībvalstu ieviestās sankcijas pret Krieviju.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress