Home » Jaunumi, Latvija » Latvijā sākusies jauno “iPhone” modeļu tirdzniecība

Latvijā sākusies jauno “iPhone” modeļu tirdzniecība

iphone-6-3

Jaunie “iPhone” modeļi beidzot nonākuši tirdzniecībā arī Latvijā. Par spīti samērā augstajai cenai – 999 eiro, tirgotāji ir pārliecināti, ka interese un pieprasījums, visticamāk, pārsniegs pieejamo telefonu skaitu.

No trešdienas jaunais “iPhone 6″būs pieejams tirdzniecībā lielāka daļu operatoru klientiem, tai skaitā “Tele2″. Kā norāda “Tele2″ komercdirektors Jānis Spoģis, visticamāk, ka jaunais “iPhone” nodrošinās interesi par viedtālruņiem kopumā un tikai vairos to popularitāti gan uzņēmēju, gan privātpersonu vidū.

Par spīti samērā augstajai cenai, iespējams, interese iegādāties jaunos “iPhone” modeļus būs daudz lielāka un pieprasījums ievērojami pārspēs piedāvājumu. Klienti tikmēr tiek aicināti būt saprotoši un paciesties līdz tiek saņemta kārtējā piegāde.

Kā jau ziņots, pieprasījums pēc jaunajiem “iPhone” visā pasaulē ir ievērojami lielāks kā pēc iepriekšējiem modeļiem. Jaunie “iPhone 6″ un “iPhone 6 Plus” sagādājuši milzīgu pārsteigumu ASV informācijas tehnoloģiju kompānijas “Apple Inc” pārstāvjiem. Diennakts laikā jauno ierīču pasūtīšanai pieteikti vairāk nekā četri miljoni pasūtījumu, kas ir rekordliels skaits.

Ņemot vērā rekordlielo pasūtījumu skaitu pēc “iPhone” modeļiem, lielākai daļai klientu nāksies viedtālruņus gaidīt pasūtījumu līdz pat oktobrim.

Jaunie “iPhone” modeļi ir īpaši ar savu inovatīvo dizainu, modernu displeju un daudz lielāku ekrānu izmēru, attiecīgi, to izmēri ir 4,7 collas (11,9 centimetri) un 5,5 collas (14 centimetri). Abi viedtālruņi ir apstrādāti ar procesoriem A8 , kas palielina tālruņu veiktspēju līdz pat 25% , kā arī ir palielina to izšķirtspēju.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress