Home » Jaunumi, Latvija » «Liepājas metalurgu» pārdos Ukrainas uzņēmumam «KVV Group»

«Liepājas metalurgu» pārdos Ukrainas uzņēmumam «KVV Group»

5396433329_aee01efff4_b

Jautājums par Liepājas lielākā ražošanas uzņēmuma AS «Liepājas metalurgs» (LM) pārdošanu ir noslēdzies. Tiesības slēgt darījumu par uzņēmuma pamatražotnes iegādi ieguvis Ukrainas uzņēmums «KVV Group», medijiem vakar paziņoja LM maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Kopš augusta beigām sarunas par LM pārdošanu tika turpinātas ar diviem potenciālajiem investoriem, tai skaitā Ukrainas uzņēmumu “KVV group” un Luksemburgā reģistrēto uzņēmumu “United group”.

Kā norāda Velmers, abu pretendentu summas bijušas līdzvērtīgas, taču beigu beigās izvēlēts Ukrainas uzņēmums, kas par LM ir piedāvājis maksāt 107 miljonus eiro.

Kā jau vēstīts, sākotnēji no potenciālo pircēju saraksta tika izslēgti četri investori. Vēlāk no pretendentu loka tika izslēgti arī uzņēmējs Kirovs Lipmans un Rietumvalsts uzņēmums, sekojoši atstājot četrus potenciālos īpašniekus. Ar diviem no tiem tika parakstīti nodomu protokoli par maksātnespējīgās rūpnīcas iegādi.

Potenciālā īpašnieku izvēle tika saskaņota ar LM nodrošinātajiem kreditoriem, kuru vidū ir valsts, banka “Citadele” un “SEB banka”.

Atslēgas vārdi: ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress