Home » Jaunumi, Latvija » Brigmanis: Par ekonomikas ministri varētu kļūt Dana Reizniece-Ozola

Brigmanis: Par ekonomikas ministri varētu kļūt Dana Reizniece-Ozola

14987920135_be4f0cc065_z

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde šodien vienojusies uzņemties pārraudzīt arī Ekonomikas un Veselības ministriju, šodien žurnālistiem sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, ziņo portāls NRA.

Vēl ZZS pārziņā nonāks Aizsardzības, Labklājības un Zemkopības ministrija. Ministru prezidenta amata kandidāte Laimdota Straujuma (V) tam esot piekritusi.

ZZS ir piekritusi strādāt Straujumas valdībā un kā aizsardzības ministru politiskais spēks virza Raimondu Vējoni, kā labklājības ministru Uldi Auguli un kā ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu. Veselības ministra amatam politiskais spēks virza Gunti Belēviču un zemkopības ministra postenim Jāni Dūklavu. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārā sekretāra amatam tiek virzīts Edgars Tavars.

ZZS Saeimas priekšsēdētāja biedra amatam plāno virzīt Gundaru Daudzi, un šajā jautājumā būs jāuzzina partneru vērtējums, norādīja Brigmanis.

Kā ziņots, Valsts prezidents Andris Bērziņš aicinājis topošās koalīcijas partijas līdz 29.oktobrim vienoties par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā, iepriekš žurnālistiem pēc tikšanās ar prezidentu sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa.

Straujuma iepriekš ZZS piedāvāja pārraudzīt Izglītības un zinātnes ministriju, bet no Brigmaņa teiktā izriet, ka pašlaik panākta vienošanās, ka politiskais spēks tās vietā vadīs Veselības ministriju.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress