Home » Jaunumi, Latvija » Olainfarm kļuvusi par 2014. gada eksporta čempionu

Olainfarm kļuvusi par 2014. gada eksporta čempionu

Eksporta_cempions

AS „Olainfarm” ir ieguvusi eksporta čempiona titulu Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2014”. Balvu AS „Olainfarm” valdes priekšsēdētājam Valērijam Maliginam pasniedza konkursa patrons, Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, informē Olainfarm.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2014″ laureāti tika paziņoti svinīgā ceremonijā 2014. gada 4.decembrī Vidzemes koncertzālē „Cēsis”.

“Šī balva ir izcils novērtējums darbam, ko ik dienas veicam, lai „Olainfarm” medikamenti un aktīvās farmaceitiskās vielas būtu pieejamākas arvien vairāk cilvēkiem visā pasaulē. Tas ir laikietilpīgi, prasa daudz pūļu, tomēr spēks, saliedētība un tieksme uz izaugsmi nes rezultātus. Esmu gandarīts un pateicīgs par šādu komandu, sadarbības partneriem un ikvienu, kurš izvēlas „Olainfarm”,” piebilst Valērijs Maligins, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.

AS “Olainfarm” neauditētais peļņas un zaudējumu aprēķins par 2014.gada deviņiem mēnešiem, liecina, ka koncerns ar 12,1 miljona eiro peļņu un 69,9 miljonu eiro apgrozījumu ir aizvadījis ienesīgākos deviņus mēnešus tā vēsturē. Peļņa ir augusi par 37%, apgrozījums – par 30%, salīdzinot ar šo periodu pērn.

Konkursu „Eksporta un inovācijas balvu” jau desmito gadu pēc kārtas organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju. Tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress