Home » Jaunumi, Latvija » Aviokompānija ‘Ryanair’, visticamāk, Rīgu nepametīs

Aviokompānija ‘Ryanair’, visticamāk, Rīgu nepametīs

6266381774_eeedf34c35_z

Pēdējā laikā aktīvi risinās sarunas par to, vai aviokompānija “Ryanair” pametīs Rīgu, taču nu lidostas “Rīga” jaunais valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš kliedējis bažas un atklājis, ka aviokompānija ir ieinteresēta arī turpmāk nodrošināt lidojumus no un uz Rīgu.

Kas gan notiks ar “Ryanair”? Intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” Liepiņš atbildēja, ka aviokompānijai ir nosūtīts jaunais virszemes apkalpošanas piedāvājums, kura apkalpošanas maksa ir līdzīga tai, kādas tiek piedāvātas citām kompānijām, tādēļ pastāv cerība, ka tuvāko nedēļu laikā tiks panākta abpusēja vienošanās.

Lidostas valdes priekšsēdētājs uzsvēra, ka gan lidostas “Rīga”, gan aviokompānijas “Ryanair” interesēs ir saglabāt sadarbību un vietu Latvijā, tādēļ visticamāk tiks atrasts risinājums, lai zemo cenu lidsabiedrība turpinātu lidojumus no Rīgas. Lai gan Liepiņš nespēja droši apgalvot, ka “Ryanair” Rīgu nepametīs, pati aviokompānija jau ir izsludinājusi savu vasaras sezonu un sākusi pārdot biļetes, kas ir pilnvērtīgs apliecinājums tam, ka vēlme palikt Rīgas lidostā ir.

Pašreizējais lidostas “Rīga” un “Ryanair” līgums beidzas šī gada 31. martā. Aviokompānija nodrošina lidojumus uz deviņiem maršrutiem- Diseldorfu, Dublinu, Brēmeni, Frankfurti, Glāzgovu, Londonu, Mančesteru, Milānu un Oslo.

 

 

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress