Home » Jaunumi, Latvija » “Baltic Candles Ltd” iekaro Skandināvijas valstu tirgu; piesakās konkursam “Latvijas Eksportprece 2015″

“Baltic Candles Ltd” iekaro Skandināvijas valstu tirgu; piesakās konkursam “Latvijas Eksportprece 2015″

foto1

Vietējie uzņēmumi arvien aktīvāk izrāda interesi dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015” , ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē. Viens no šādiem uzņēmumiem, kas pieteica dalību konkursam, ir lielākais sveču ražotājs Baltijā – “Baltic Candles Ltd”, kura klienti ir gan lielveikalu tīkli, gan specializēti dāvanu veikali, restorāni, kā arī augstas klases interjera preču veikali.

Svarīgs ir fakts, ka uzņēmums “Baltic Candles Ltd” 96% no savas produkcijas eksportē, tā pamattirgus ir Skandināvijas valstis, tādēļ produkcijas pamatā dominē ziemeļvalstu stils un krāsas. Tājā pat laikā kandidāts uz balvu “Latvijas Eksportprece 2015″ ir atvērts jaunām idejām un cenšas izpildīt ikviena klientē vēlmes un ieceres. “Baltic Candles Ltd” sveces tiek ražotas saskaņā ar Eiropas kvalitātes “RAL” standartiem, ko uzrauga Eiropas Kvalitātes Asociācija, bet stearīna sveces ieguvušas Skandināvijā tik populāro, videi draudzīgo produktu “EKO SWAN” zīmi, kas neapšaubāmi ir produkcijas augstākās kvalitātes apliecinājums.

Kā norāda uzņēmuma direktore Zita Sāviča, “Baltic Candles Ltd” ir pieredzējis uzņēmums, kurš nepārtraukti pilnveido savas iespējas “Ņemot vērā mūsu gribasspēku, pieredzi un jau līdz šim iegūtās veiksmīgas darbības apliecinājumus, mēs vēlamies pārbaudīt savus spēkus un iegūt konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi, tādējādi apliecinot produkcijas kvalitāti gan vietējo iedzīvotāju, gan ārzemnieku acīs. Dalība konkursā sniedz papildus iespēju un motivāciju pastāstīt par uzņēmumu plašāk, tādējādi veidot lielāku atpazīstamību, lai pierādītu, ka uzņēmums ir cienīgs kļūt par „Latvijas Eksportprece 2015″ uzvarētāju. Ceram, ka “Baltic Candles Ltd” spēja attīsties un kreativitāte tiks augstu novērtēta konkursa ietvaros.”

Par uzņēmuma “Baltic Candles Ltd” produkciju un sniegumu atzinīgi izsakās arī Latvijas Eksportpadomes projektu vadītājs Jānis Āboliņš, kurš atzīst, ka uzņēmums ir pilntiesīgs un sīvs konkurents citiem dalībniekiem. “Ņemot vērā “Baltic Candles Ltd” plašo produkcijas klāstu, sasniegumus un uzņēmuma klientus, kuri par sveču ražotāju izteikušies ar vislielāko gandarījumu, ir skaidrs, ka tam ir lielas iespējas uzvarēt “Latvijas Eksportprece 2015″ balvu. Tā kā “Baltic Candles Ltd” lielāko daļu savas produkcijas eksportē un ir iepazinuši ārzemju tirgu, viņi būtu cienīgi balvas ieguvēji. Var teikt vienu – uzņēmumu apzīmē vārdi kvalitāte, lojalitāte un pielāgošanās”.

Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota digitālajā albumā “Latvia Export” ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Pieteikties dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015″ tiek aicināts ikviens uzņēmums, kas Latvijā ražo produktus ne vien vietējam, bet arī starptautiskam tirgum.

Konkursa uzvarētāji turpmāk varēs izmantot “Latvijas Eksportprece 2015” marķējumu, tādējādi uzsverot savu produktu vai pakalpojumu pievienoto vērtību vietējā tirgū, kā arī ārzemju tirgos preces būs iespēja marķēt ar “Latvia Export Product 2015” preču zīmi. Konkursa laureāti tiks paziņoti š.g. novembrī.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress