Home » Jaunumi, Krievija » Krievijā iznīcinātas vairāk nekā 700 tonnas nelegāli ievestās pārtikas

Krievijā iznīcinātas vairāk nekā 700 tonnas nelegāli ievestās pārtikas

80Krievijas valdība iznīcinājusi vairāk nekā 700 tonnas aizliegto importu produkciju kopš augusta sākuma, liecina Krievijas veterinārais un fitosanitārais uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor”.

“No 27. septembra kopumā 676 tonnas kontrabandas pārtikas produkti ir konfiscēti un iznīcināti,” teikts dienesta paziņojumā.

No visas iznīcinātas produkcijas 636 tonnas bija augu valsts produkcija.

Jau vēstīts, ka nesen Kremlis apstiprināja lēmumu konfiscēt un iznīcināt visus Krievijas Federācijā nelegāli ievestos Rietumvalstu pārtikas produktus, kuriem noteikts pārtikas embargo.

Likums, kas stājās spēkā no 6. augusta, pieļaus, ka tā vietā, lai pārtika tiktu sūtīta atpakaļ, tā tiks iznīcināta un ne tikai uz robežas, bet arī veikalos un noliktavās, ja tiks tajos atrasti pēc kontroles iestāžu pārbaudēm.

Kā zināms, ka Krievijas lēmums iznīcināt tonnām nelegāli ievestos Rietumvalstu pārtikas produktus arvien biežāk piedzīvo kritiku – atsevišķi cilvēki to sauc par demonstratīvu barbarismu, apvainojumu sabiedrībai un atteikšanos redzēt jautājuma ētisko pusi. Lai arī Krievija solījusi pārskatīt lēmumu, atsaucoties uz cilvēku sašutumu, tas aizvien nav noticis.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress