Home » Eiropa, Jaunumi » Alus ražotājs “Anheuser-Busch InBev” trešo reizi palielina savu piedāvājumu “SabMiller”

Alus ražotājs “Anheuser-Busch InBev” trešo reizi palielina savu piedāvājumu “SabMiller”

Budweiser-01Pasaulē lielākais alus ražotājs “Anheuser-Busch InBev” jau trešo reizi palielinājis piedāvājumu savam sīvākajām konkurentam “SabMiller”, vēsta ārvalstu portāli.

Alus ražotājs “Anheuser-Busch InBev” par “SabMiller” akcijām piedāvājis 104 miljardus ASV dolāru. Tā jau ir trešā reize, kad “Anheuser-Busch InBev” palielinājis savu piedāvājumu.

Uzņēmums norāda, ka bija vīlies par diviem iepriekšējiem piedāvājumiem, kas tika noraidīti. Jaunākais “Anheuser-Busch InBev” piedāvājums palielinājies par 44% procentiem.

Kompānija uzskata, ka šis piedāvājums būs pievilcīgs akcionāriem un iespēja būvēt pirmo patiesi globālo alus uzņēmumu piepildīsies.

Apvienošanās dotu “Anheuser-Busch InBev” piekļuvi Āfrikas, Latīņamerikas un Āzijas tirgiem.

Londonā bāzētā kompānija “SabMiller” vēl nav komentējusi jaunāko piedāvājumu, taču tās lielākais akcionārs “Altria Group” paspējis izteikties, ka atbalsta gala piedāvājumu.

“Altria Group mudina “SabMiller” valdi iesaistīties darījuma pieņemšanā ātri un konstruktīvi un vienoties par noteikumiem,” paziņoja “Altria Group”.

Jāatzīmē, ka, ja vienošanās starp diviem pasaules lielākajiem alus ražotājiem – “Anheuser-Busch InBev” un “SabMiller” – tuvākajā laikā tiks panākta, tad tas būs vērienīgākais kompāniju apvienošanās darījums 2015. gada laikā.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress