Home » Baltija, Jaunumi » Igaunijā un Lietuvā samazinās degvielas cenas, Latvijā nemainās

Igaunijā un Lietuvā samazinās degvielas cenas, Latvijā nemainās

Gan Tallinā, gan Viļņā aizvadītajā darba nedēļā bija novērojams degvielas cenu kritums, taču Rīgā degvielas cenas bijušas nemainīgas, liecina apkopotie dati.

Dārgākais 95.markas benzīns arī šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā dīzeļdegvielas cena, bet Viļņā – zemākā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās aizvadītajā nedēļā nav mainījusies ne 95.markas benzīna, ne dīzeļdegvielas cena un bija attiecīgi 1,272 un 1,192 eiro par litru. Jāatzīmē, ka benzīna cena Rīgā bijusi stabila jau piekto nedēļu pēc kārtas.

Vienlaikus Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās degvielas cenas sarukušas trešo nedēļu pēc kārtas. Gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena šonedēļ samazinājusies par 0,2% – līdz attiecīgi 1,203 eiro un 1,132 eiro par litru.

Tallinā 95.markas benzīna cena šonedēļ kritusies par 0,6% un bija 1,329 eiro par litru. Arī dīzeļdegvielas cena sarukusi par 0,6% – līdz 1,299 eiro par litru.

Savukārt autogāzes cena arī šajā nedēļā bijusi stabila Rīgā un Tallinā – attiecīgi 0,565 un 0,649 eiro par litru. Taču Viļņā tā arī šonedēļ sarukusi par 0,2% un bija 0,558 eiro par litru.

Foto: Henrico Prins/ https://www.flickr.com/photos/nzrico/ https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress