Home » Eiropa, Jaunumi, Krievija » Eiropas Savienība gatavo jaunu sankciju paketi pret Krieviju

Eiropas Savienība gatavo jaunu sankciju paketi pret Krieviju

Eiropas valstis ir gatavas piemērot jaunas sankcijas pret Krieviju, piektdien intervijā “TV3” raidījumā “900 sekundes” sacīja EK priekšsēdētājas vietnieks Valdis Dombrovskis (JV).

Eiropas Savienība (ES) ir vienota solidaritātē ar Ukrainu un kopā ar starptautiskajiem partneriem turpinās atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus, cita starpā sniedzot papildu politisku, finansiālu un humāno palīdzību.

Kā apliecināja Dombrovskis, Eiropas valstu vidū ir gatavība atbalstīt Ukrainu un turpināt sankcijas pret Krieviju: “Atbalsta sniegšana notiks tik ilgi, kamēr turpināsies Krievijas agresija Ukrainā.”

Dombrovskis norādīja uz to, ka pašlaik tiek strādāts pie tā, lai nākamajā gadā nodrošinātu stabilāku, prognozējamāku finansējumu, jo pašlaik Ukraina īsti nevar prognozēt to, kāda finansiālā palīdzība ir gaidāma.

Par to, ka Eiropas Savienība gatavo jaunu – devīto sankciju paketi pret Krieviju, paziņojis arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, paužot, ka bloka Ārlietu padome aicinās sniegt lielāku atbalstu Ukrainai un izstrādās devīto sankciju paketi pret Krieviju.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress