Home » Jaunumi, Latvija » Kariņš: Baltijas kapitāla tirgum ir liels izaugsmes potenciāls

Kariņš: Baltijas kapitāla tirgum ir liels izaugsmes potenciāls

12. oktobrī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš, atklājot starptautisko konferenci “Baltic Capital Markets Conference” Rīgā uzsvēra, ka kapitāla tirgum Baltijas valstīs ir liels izaugsmes potenciāls.

“Baltijas valstu uzņēmumi ir nonākuši attīstības fāzē, ka ir gatavi – un daži uzņēmumi to jau dara – eksportēt savu uzņēmējdarbību un iegādāties uzņēmumus Eiropā un plašākā pasaulē. Lai to sekmētu, mums ir mērķtiecīgi jāattīsta kapitāla tirgi, kam ir liels izaugsmes potenciāls. Tas kalpos par pamatu straujākai ekonomikas izaugsmei un sabiedrības labklājības līmeņa pieaugumam,” uzsvēra K. Kariņš.

Ārlietu ministrs norādīja, ka valdības deklarācijā pausta apņemšanās sekmēt kapitāla tirgus attīstību un kotēt biržā uz tirgu orientētu publisko kapitālsabiedrību mazākuma daļu, attālinot politisko ietekmi un piesaistot nepieciešamo kapitālu.

K. Kariņš pauda pārliecību, ka pašreizējā valdība īstenos jau iepriekšējo valdību laikā pausto apņemšanos uzsākt valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību mazākuma daļu kotēšanu biržā, jo valdības deklarācijā pausta apņemšanās kotēt biržā uz tirgu orientētu publisko kapitālsabiedrību mazākuma daļu, attālinot no tām politisko ietekmi un piesaistot nepieciešamo kapitālu.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress