Home » Izstādes, Jaunumi, Krievija, Pasākumi » Latvija no izstādes Prodexpo 2012 pārbrauc ar medaļām

Latvija no izstādes Prodexpo 2012 pārbrauc ar medaļām

Starptautiskā pārtikas izstāde “PRODEXPO 2012” norisinājās no 13.-17.februārim Ekspocentrā Maskavā, Krievijā.
Izstādes laikā norisinājās pārtikas produktu konkurss, kurā Latvijas uzņēmumi ieguva medaļas un atzinību kā labākie produkti ar augstu kvalitāti.

19-ās Starptautiskajā pārtikas, dzērienu un izejvielu izstādes „Prodexpo 2012” Starptautiskajā konkursā „Labākais produkts 2012” pārstāvētājā Latvijas kopstendā tika iegūtas 2 medaļas- Zelta un sudraba sekojošiem uzņēmumu produktiem:

– Zelta medaļa- SIA „Pērnes L” garajiem kartupeļu čipsiem ar siera garšu „Long” un krējuma un diļļu garšu „Grando Chips”;
– Sudraba medaļa- A/S „Laima” piena šokolādes konfektēm ar Rīgas melnā balzāma liķiera krēmu, konfektēm ar Rīgas melno balzāmu un konfektēm ar Rīgas melnā upeņu balzāmu.

Savukārt, biedrības „Rīgas Šprotes” pārstāvētajā kopstendā, medaļas ieguva sekojoši uzņēmumi:

– SIA Gamma- Zelta medaļa „Apceptās brētliņas tomātu mērcē” un „Šprotes eļļā” stikla iepakojumā, Labākais inovatīvais produkts „Šprotes eļļā „Rīgas zelts”” stikla iepakojumā, kā arī Medaļa par augstu kvalitāti.
– SIA Līcis93- Bronzas medaļa „Šprotes eļļā „Rīgas Zelts””.

PRODEXPO ir viena no iespaidīgākajām starptautiskajām pārtikas izstādēm- forumiem Krievijā un Austrumeiropā, kas kalpo kā instruments, ar kura palīdzību var attīstīties pārtikas ražošana un rūpniecība, tādejādi nodrošinot piesātināto pārtikas nozares tirgu ar kvalitatīvu un daudzveidīgu produkciju.
Starptautiskais forums “PRODEXPO” ir lielākais Krievijas un Austrumeiropas oficiālais ikgadējais pasākums pārtikas un dzērienu ražošanā (ieskaitot alkoholu), kurš jau 18 gadus nosaka attīstības tendences iekšzemes pārtikas rūpniecībā.

Šogad līdzfinansējumu, kuru īstenojot programmu par atbalstu tirgus veicināšanai ar mērķi palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu piedāvā Latvijas Valsts Agrārās ekonomikas institūts (LVAEI) un LR Zemkopības ministrija, dalībai Latvijas kopstendā izmantoja „Velte L”, „Grāvendāle”, „Livonija”, „Bargi”, „Lāči”, „Fooderus”, „NP Foods”, „Tukuma piens”, „Dona”, „Matss”, „Pērnes L”, „Cesvaines piens”, „Edaks”.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress