Home » Jaunumi, Latvija » Valsts sekretārs A.Teikmanis tiekas ar Angolas Republikas vēstnieku

Valsts sekretārs A.Teikmanis tiekas ar Angolas Republikas vēstnieku

20.februārī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis tikās ar Angolas Republikas nerezidējošo vēstnieku Brito Antonio Sosino (Brito António Sozinho), kurš Rīgā ieradies  akreditācijas vizītē. Puses atzinīgi novērtēja abu valstu diplomātisko attiecību nodibināšanu pagājušā gada 7. jūlijā, kā arī uzsvēra sadarbības attīstīšanu ekonomikas jomā.

Pārrunājot sadarbības iespējas ekonomikā, A. Teikmanis akcentēja, ka Latvijas uzņēmēju kopiena ir ieinteresēta sadarbībā ar Āfrikas kontinenta valstīm, uz ko B. A. Sosino atbildēja, ka Angola pašreiz aktīvi meklē iespējas paplašināt savu ekonomisko sadarbību. Angolas vēstnieks īpaši aicināja Latvijas IT, būvniecības un transporta nozares uzņēmējus izvērtēt sadarbības iespējas ar Angolu.

Akreditācijas vizītes ietvaros vēstnieks iesniegs akreditācijas vēstules Valsts prezidentam, tiksies ar Saeimas priekšsēdētājas biedru un apmeklēs Okupācijas muzeju.

Brito Antonio Sosino ir pirmais Angolas Republikas vēstnieks, kurš akreditējies Latvijā. Vēstnieks rezidē Stokholmā, Zviedrijā.

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress