Home » Eiropa, Jaunumi » Valsts sekretārs ar Lielbritānijas Tirdzniecības un investīciju aģentūras direktora vietnieci pārrunā Latvijas un Lielbritānijas ekonomiskās sadarbības perspektīvas

Valsts sekretārs ar Lielbritānijas Tirdzniecības un investīciju aģentūras direktora vietnieci pārrunā Latvijas un Lielbritānijas ekonomiskās sadarbības perspektīvas

27.februārī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis tikās ar Lielbritānijas Tirdzniecības un investīciju aģentūras direktora vietnieci Sūzenu Hērdu (Susan Haird).

Tikšanās laikā tika pārrunāta Latvijas un Lielbritānijas makroekonomiskā attīstība, divpusējā ekonomiskā sadarbība un potenciālie sadarbības virzieni nākotnē. S.Hērda norādīja, ka Lielbritānijas investoriem šķiet interesants Latvijas ģeogrāfiskais novietojums, jo Latvija var kalpot kā vārti uz Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citu NVS valstu tirgiem. Liels sadarbības potenciāls tika identificēts arī informācijas un telekomunikāciju nozarē. Par Lielbritānijas uzņēmēju interesi liecina tas, ka šomēnes Latvijā savu pirmo filiāli atvēris Lielbritānijas jaundibināto IT uzņēmumu inkubators „TechHub Riga”.

Abas amatpersonas bija vienisprātis, ka Latvijas un Lielbritānijas tirdzniecības attiecības ir ļoti labas, taču tās vienmēr iespējams uzlabot.

Lielbritānijas Tirdzniecības un investīciju aģentūra sniedz atbalstu Lielbritānijā bāzētiem uzņēmumiem, darbības uzsākšanai vai izvēršanai starptautiskajā tirgū, kā arī nodarbojas ar ārvalstu investoru piesaisti Lielbritānijai.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress