Home » Āzija, Jaunumi » Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Japānu

Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Japānu

No 27. līdz 30.martam ir plānota ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vizīte Japānā. Vizītes ietvaros viņam plānotas tikšanās Japānas ārlietu ministru Koičiro Gembu (Koichiro Gemba), Ekonomikas, tirdzniecības un industrijas viceministru Micujoši Janagisavu (Mitsuyoshi Yanagisawa), Japānas – Latvijas parlamentārās draudzības līgas priekšsēdētāju Hirufumi Nakasoni (Hirofumi Nakasone), kā arī ar Japānas Ārējās tirdzniecības organizācijas prezidentu Hirojuki Isigi (Hiroyuki Ishige).

Pirms gaidāmās vizītes tiekoties ar Japānas vēstnieku Latvijā Takaši Osanai (Takashi Osanai), E.Rinkēvičs uzsvēra, ka šajā vizītē īpašu uzsvaru vēlas likt uz abu valstu ekonomisko attiecību paplašināšanu. Tāpat Japānā ministrs plānojis pārrunāt Eiropas Savienības un Japānas attiecību, reģiona drošības, kā arī globālās dienaskārtības jautājumus. Ministru šajā vizītē pavadīs arī uzņēmēju delegācija, kas pārstāv tranzīta un loģistikas, kokrūpniecības nozares. Vizītes ietvaros paredzēts apmeklēt arī vairākus Japānas uzņēmumus.

No savas puses Japānas vēstnieks Latvijā T.Osanai uzsvēra, ka abu valstu ekonomiskajai sadarbībai ir ļoti pozitīva atmosfēra. Vēstnieks arī atzīmēja Japānas uzņēmēju vēlmi pastiprināt sadarbību ar Latviju. Šī vizīte ir īstajā laikā, lai to stiprinātu.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress