Home » Eiropa, Jaunumi » Latvijas vēstniece Beļģijā tiekas ar Eiropas – Turcijas biznesa konfederācijas vadību

Latvijas vēstniece Beļģijā tiekas ar Eiropas – Turcijas biznesa konfederācijas vadību

11.aprīlī Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce – Līcīte tikās ar Eiropas – Turcijas biznesa konfederācijas (UNITEE) vadību, lai pārrunātu konfederācijas plānus organizēt tās biedriem – Beļģijas turku izcelsmes uzņēmējiem kontaktu veidošanas misiju uz Latviju šī gada rudenī.

Misijas organizēšana uz Latviju ir nākamais sadarbības solis pēc šī gada 31.janvārī konfederācijas un Baltijas valstu vēstniecību rīkotā semināra par Baltijas valstu investīciju vidi. Aptuveni 20 konfederācijas biedri no celtniecības, IT un pārtikas ražošanas sektoriem ir izrādījuši interesi doties uz Latviju, lai gūtu praktisku priekšstatu par iespējām investēt Latvijā un tiktos ar potenciālajiem biznesa partneriem Latvijā.

UNITEE ir 2010.gadā dibināta nevalstiska organizācija, kuru ir dibinājušas vairāk kā 50 biznesa asociācijas no 21 Eiropas valsts un kura apvieno ap 10 000 turku izcelsmes uzņēmējus, kuri darbojas Eiropas Savienībā. Organizācijas mērķis ir veicināt ekonomisko sadarbību starp multikulturālās Eiropas uzņēmējiem.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress