Home » Jaunumi, Meklē sadarbību » Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Tbilisi (Gruzija) ietvaros

Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Tbilisi (Gruzija) ietvaros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas oficiālajā darba vizītē uz Gruziju, Tbilisi š.g. jūlijā.
Precīzi datumi tiks paziņoti pēc pieteikuma termiņa beigām. Plānots 19.-20. jūlijs vai 26.-27. jūlijs.

Latvijas uzņēmējiem būs iespēja piedalīties Laimdotas Straujumas kundzes darba programmā, kā arī, vadoties pēc uzņēmēju definētajām biznesa interesēm, ko lūdzam norādīt, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu, Latvijas uzņēmējiem sadarbībā ar LR vēstniecību Gruzijas Republikā tiks organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Piedaloties šajā vizītē Jums būs iespējas paplašināt kontaktu loku un iegūt plašāku informāciju par nozari un sadarbības iespējām.

Lūgums aizpildīt pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2012. gada 5. jūlijam.

Pieteikuma anketa

Aizpildīto pieteikuma anketu lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valsts.vizites@liaa.gov.lv, kā arī oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (aviobiļetes, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus).
Atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem (avio biļetes, viesnīcas un dienas nauda) uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. (Vairāk informācijas šeit.)

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim pēc pieteikuma anketu saņemšanas un pieteikuma termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Jūlija Ilovaiska
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
Mobilais t.: +371 29568855
Fakss: +371 67039401
E-pasts: julija.ilovaiska@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress