Home » Eiropa, Jaunumi » Koka māju ražotāju tirdzniecības misija uz Franciju (Parīzi un Anžē) koka konstrukciju izstādes “Salon Maison Bois 2012” laikā

Koka māju ražotāju tirdzniecības misija uz Franciju (Parīzi un Anžē) koka konstrukciju izstādes “Salon Maison Bois 2012” laikā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā uz Franciju 2012. gada 11. – 12. oktobrī Parīzē un Anžē.

Tirdzniecības misijas programmas projekts:

11. oktobris
Prezentācijas par tirgus tendencēm Francijā (Latvijas Republikas vēstniecībā Parīzē).

Individuālās tikšanās uzņēmumiem (Latvijas Republikas vēstniecībā Parīzē).
Potenciālo Francijas partneru izvēle notiks apzinot Latvijas uzņēmēju intereses un vajadzības.

12. oktobris
Izstādes “Salon Maison Bois 2012” Anžē apmeklējums.
Vilciens Parīze-Anžē-Parīze – aptuveni 80-145 EUR turp/ atpakaļ.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā līdz 2012. gada 24. augustam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Izstāde “Salon Maison Bois” ir viena no vecākajām un atpazīstamākajām šāda veida izstādēm Francijā, kas notiek jau kopš 1999. gada, kas nozīmē, ka atbilstoša profila speciālistiem tā ir labi pazīstama un iecienīta.
Latvijas mērogam Francija ir liels tirgus. Kopumā Francijā ir apmēram 28 miljoni māju. Tikai 7% no tām ir koka mājas, savukārt no tām 80% ir koka karkasa mājas. Tomēr pēdējo gadu laikā Francijā koka māju tirgus attīstās ārkārtīgi strauji. Piemēram, 2008. gadā Francijā tika uzbūvētas 12,2 tūkst. koka māju, kas bija par 17% vairāk nekā gadu iepriekš. Francijas Nacionālā koku atbalsta komiteja prognozē, ka turpmākajos gados Francijā ik gadu tiks uzbūvētas apmēram 30 tūkst. koka mājas, aizņemot 20% no kopējā jauno mājokļu tirgus.

Izstādē “Salon Maison Bois” 2010. gadā piedalījās 267 dalībnieki no tādām valstīm kā Kanāda, Austrija, Vācija, Igaunija, Beļģija, Luksemburga un Latvija. Kopumā izstādi pagājušajā gadā apmeklēja apmēram 20 tūkst. apmeklētāju. To vidū bija gan privātpersonas, gan nozaru pārstāvji. Izstādē katru gadu piedalās būvnieki, arhitekti, jumtu, grīdu, logu, durvju un kāpņu izgatavotāji, galdnieki, dažādu izolācijas un kurināmo produktu jomas pārstāvji, kā arī mājas iekšējās un ārējās apdares produkcijas ražotāji un instalētāji, protams, neiztrūkstoša ir arī koka māju ražotāju klātbūtne.

Sīkāka informācija par izstādi franču valodā – http://www.salon-maison-bois.com.

Uzņēmumi savu komandējuma izdevumu segšanai dalībai tirdzniecības misijā var izmantot LIAA administrētās struktūrfondu programmas “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” atbalsta finansējumu. Vairāk informācijas šeit.

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs
Projektu vadītājs, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
Mobilais t.: +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress