Home » Eiropa, Jaunumi, Latvijas uzņēmumi, Meklē sadarbību » Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Budapeštu (Ungārija) ietvaros

Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Budapeštu (Ungārija) ietvaros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas oficiālajā darba vizītē uz Ungāriju, Budapeštu š.g. 26.-28. septembrī.

Latvijas uzņēmējiem būs iespēja piedalīties Laimdotas Straujumas kundzes darba programmā, kā arī, vadoties pēc uzņēmēju definētajām biznesa interesēm, ko lūdzam norādīt, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu, Latvijas uzņēmējiem sadarbībā ar LR vēstniecību Ungārijas Republikā tiks organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Piedaloties šajā vizītē Jums būs iespējas paplašināt kontaktu loku un iegūt plašāku informāciju par tirgu un sadarbības iespējām.

Lūgums aizpildīt pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2012. gada 24. augustam.

Pieteikuma anketa

Aizpildīto pieteikuma anketu lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valsts.vizites@liaa.gov.lv, un oriģinālu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (aviobiļetes, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus).

Atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem (avio biļetes, viesnīcas un dienas nauda) uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim pēc pieteikuma anketu saņemšanas un pieteikuma termiņa beigām.

Kontaktinformācija: 
Inga Griķe
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414
Mobilais t.: +371 29472835
Fakss: +371 67039401
inga.grike@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress