Home » Jaunumi, Latvija » Ārlietu ministrija aicina Latvijas uzņēmējus uz tikšanos par ciešākas sadarbības veicināšanu ar Turciju

Ārlietu ministrija aicina Latvijas uzņēmējus uz tikšanos par ciešākas sadarbības veicināšanu ar Turciju

5.oktobrī plkst. 10.00 Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus uz tikšanos, kuras mērķis ir apzināt uzņēmumus, kuriem ir izveidojusies sadarbība ar Turciju, kā arī uzņēmējus, kas ir ieinteresēti veidot uzņēmējdarbību ar Turcijas partneriem. Tikšanās laikā ir plānots noskaidrot uzņēmumus, kas vēlētos iesaistīties Latvijas – Turcijas biznesa padomes darbībā.

Pēdējo gadu laikā Latvijas un Turcijas tirdzniecība ir būtiski aktivizējusies, tirdzniecības apgrozījumam pērn sasniedzot jau 155 miljonus EUR, salīdzinot ar 36 miljoniem EUR 2004.gadā. Turcijas uzņēmēju interese par Latviju arvien pieaug, kā arī palielinās Latvijas eksporta apjomi uz Turciju. Kaut arī tirdzniecības apjomi ir sasnieguši augstus rādītājus, Latvijas un Turcijas ekonomiskajās attiecībās joprojām saglabājas ievērojams izaugsmes potenciāls.

Tikšanās piedalīsies Latvijas – Turcijas biznesa padomes līdzpriekšsēdētājs no Turcijas, TAV uzņēmuma pārstāvis Serkans Kaptans (Serkan Kaptan), kā arī Turcijas vēstniecības Latvijā pārstāvji. Pasākumu vadīs Ārlietu ministrijas Ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nodaļas vadītājs Rūdolfs Brēmanis.

Lūdzu informēt par Jūsu uzņēmuma pārstāvju dalību pasākumā, līdz 3. oktobrim nosūtot e-pastu Ārlietu ministrijas pārstāvim Edgaram Poļanskim (edgars.polanskis@mfa.gov.lv) vai zvanot pa tālruni 67016294. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākuma norises vieta Ārlietu ministrija, K.Valdemāra ielā 3.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress