Home » Āzija, Izstādes, Jaunumi, Pasākumi » LIAA: Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Interior Lifestyle Tokyo 2013” Tokijā, Japānā

LIAA: Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Interior Lifestyle Tokyo 2013” Tokijā, Japānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera dizaina produktu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Interior Lifestyle Tokyo 2013”, kas norisināsies 2013. gada 5.-7. jūnijā Tokijā, Japānā!

Izstāde “Interior Lifestyle Tokyo” ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina priekšmetu (dzīvesstila) izstādēm Āzijas valstīs, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila un interjera dizaina jomā.

Pagājušajā gadā šo izstādi apmeklēja 26485 apmeklētāju no 29 valstīm – gan dizaina un arhitektūras salonu īpašnieki un dizaina profesionāļi, gan vairumtirgotāji, mazumtirgotāji, aģenti, dizaineri, arhitekti un citi interesenti. Saskaņā ar izstādes organizatoru rīcībā esošo informāciju, vairāk kā 70% apmeklētāju bija lēmuma pieņēmēji, kas veic pasūtījumus un plāno iepirkumus.

Izstādē “Interior Lifestyle Tokyo” vienkopus sastopas:

  • “Ambiente Japan” – starptautiska plaša patēriņa preču izstāde;
  • “Heimtextil Japan” – starptautiska mājas tekstila izstāde;
  • “Homedesign Japan” – starptautiska interjera dizaina izstāde.

Kopējais izstādes dalībnieku skaits 2012. gadā bija 652 dalībnieki no 38 pasaules valstīm. Paredzams, ka 2013. gada izstāde, saistībā ar ekonomikas un ražošanas atveseļošanos Eiropā un pasaulē, pārspēs iepriekšējo gadu gan dalībnieku, gan apmeklētāju skaita ziņā.

LIAA nodrošina izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Izstādes dalībnieku ceļa un uzturēšanās izmaksas iespējams segt 50% apmērā, iesniedzot projektu Eiropas Savienības struktūrfondu atbalsta programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Pārējas izmaksas (piemēram, mārketinga materiāli, paraugu nosūtīšana uz vai no Japānas u.c.) dalībniekiem jāsedz pašiem.

Stendā varēs strādāt tikai viens uzņēmuma pārstāvis (apmeklēt izstādi var vairāki uzņēmuma pārstāvji). Stenda koncepciju izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem nacionālā stenda dalībniekiem. Angļu vai japāņu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Dalībnieku atlasi dalībai izstādes “Interior Lifestyle Tokyo 2013” kopstendā veiks LIAA.

Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits, stenda platība un stenda noformējums. Par šiem jautājumiem tiks sarīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām – 17. decembra.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā līdz š.g. 17. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece
Vecākā projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane.biteniece@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress