Home » Baltija, Izstādes, Jaunumi, Lietuva, Pasākumi » LIAA: Kosmētikas ražotāju tirdzniecības misija uz Lietuvu izstādes “Cinderella 2013” ietvaros Viļņā

LIAA: Kosmētikas ražotāju tirdzniecības misija uz Lietuvu izstādes “Cinderella 2013” ietvaros Viļņā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā uz Lietuvu izstādes ”Cinderella 2013” laikā Viļņā 2013. gada 5.–7. aprīlī.

Starptautiskā skaistumkopšanas izstāde „Cinderella 2013” notiks Viļņā, Litexpo izstāžu centrā. Izstāde jau 20 gadus ir svarīgākais skaistumkopšanas nozares pasākums Lietuvā. Izstādes laikā tiek prezentēti nozares jaunumi, tiek organizēti modes skati, skaistumkopšanas speciālistu čempionāti un citi pasākumi. Informācija par izstādi ir pieejama šeit.

2012. gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki no dažādām valstīm.

Misijas galvenais mērķis ir veidot kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem un iepazīties ar Lietuvas kosmētisko līdzekļu tirgu. Misijas laikā paredzētas tikšanās ar potenciālajiem biznesa partneriem, kas tiks organizētas sadarbībā ar LIAA pārstāvniecību Lietuvā. LIAA plāno piedalīties izstādē ar savu stendu kur uzņēmumiem būs iespēja veikt pārrunas ar stenda apmeklētajiem un iepazīstināt ar savu produkciju.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un transporta rezervēšanu.

50% no ceļa un uzturēšanās izmaksām ir iespējams atgūt, piesakot projektu Eiropas Savienības struktūrfondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās līdz 2013. gada 8. martam šeit.

Kontaktinformācija:
Mairita Coņeva
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26311383
Fakss: +371 67039401
E-pasts: mairita.coneva@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress