Home » Jaunumi, Latvija » Latvijas Produkts: Aigars Kalvītis ir pagaidām vienīgais politiķis, kas izrādījis interesi par atbalstu vietējo produktu popularizēšanas kampaņai

Latvijas Produkts: Aigars Kalvītis ir pagaidām vienīgais politiķis, kas izrādījis interesi par atbalstu vietējo produktu popularizēšanas kampaņai

image

 Birojs “Latvijas Produkts” aktīvi iestājas par vietējo preču un pakalpojumu popularizēšanu, regulāri rīkojot dažādas informatīvās kampaņas, kuru mērķis ir izglītot vietējo pircēju par pašmāju ražotajiem produktiem. Tāpat “Latvijas Produkts” nerimtīgi ir aicinājis atsaukties ikvienu, kam rūp Latvijas nākotne un valsts attīstība, sniedzot savu atbalstu vietējo produktu un pakalpojumu atpazīstamības veicināšanā. Uz šo aicinājumu līdz šim atsaukušies vairāki desmiti vietējo uzņēmumu, kā, piemēram, bērnu rotaļu laukumu ražotājs “Z Company Latvia”, Z/S “Gundegas” un daudzi citi.

Lai arī vietējo produktu patēriņa pieaugums, kas ļautu Latvijā palikt nodokļiem, nodrošinātu darba vietas un veicinātu kopējo valsts labklājību, ir svarīgs ne tikai iedzīvotājiem un vietējiem uzņēmumiem, bet, galvenokārt, arī valsts vadošajām amatpersonām, vienīgais no politiķiem, kas atsaucies aicinājumam atbalstīt biroju „Latvijas Produkts” ir bijušais Latvijas Ministru prezidents Aigars Kalvītis.

„Tas ir pašsaprotami, ka Latvijas iedzīvotāji savā uzturā izvēlas lietot vietējo ražotāju un lauksaimnieku produktus. Lielā mērā tas, kā mums veiksies nākotnē, cik labi dzīvosim, cik attīstīta būs uzņēmējdarbības vide un valsts ekonomika kopumā, ir atkarīgs no tā, vai visi kopīgiem spēkiem varēsim sniegt nepieciešamo atbalstu pašmāju ražotājiem un zemniekiem. Katrs varam palīdzēt savā veidā, taču primārais ir izdarīt izvēli par labu vietējo produktu patēriņam. Lai mums uz pusdienu galda būtu vietējie dārzeņi, pašu zemnieku ražotie piena produkti un Latvijā cepta maize. Tas dos mūsu cilvēkiem darbavietas, kā arī nodrošinās nodokļu ienākumus valsts kasē, kas, savukārt, nozīmē iespēju attīstīt citas sabiedrībai nozīmīgas jomas. Mans atbalsts birojam „Latvijas Produkts” ir pašsaprotams, jo uzskatu, ka visas vietējo ražotāju atbalstam veidotās aktivitātes šobrīd ir īpaši būtiskas,” norāda Aigars Kalvītis.

Birojam „Latvijas Produkts” sniegtais atbalsts tiks ieguldīts Latvijas ražotāju reklāmas kampaņu organizēšanā, paplašinot informāciju par vietējiem produktiem, to kvalitāti, kā arī tirdzniecības vietām, padarot preces pircējiem pieejamākas. Krievijas embargo Eiropas Savienības precēm diemžēl sāpīgi skāris arī saimniecības Latvijā, tādēļ „Latvijas Produkts” organizē īpašu kampaņu, kuras laikā ražotāji aicināti aktīvi informēt biroju “Latvijas Produkts” par savu aktuālo produkciju un to iegādes iespējām. Savukārt “Latvijas produkts” nodrošinās šiem uzņēmumiem publicitāti gan medijos, gan sociālajos tīklos, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību uz iespēju iegādāties pašu zemē audzētos labumus tieši no zemnieku rokām.

Ikviens uzņēmums vai privātpersona, ja vēlas, lai vietējās preces uz pakalpojumi būtu sabiedrībā pieprasīti un novērtēti, var atbalstīt biroju “Latvijas produkts”.

Latvijas produkts, biedrība
reģ. nr. 40008128921
Ģertrūdes iela 20, Rīga, LV-1011
konts: LV22HABA0551027393100
Swedbank, HABALV22
ar norādi: Vietējo produktu popularizēšanas kampaņai

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress