Home » Jaunumi, Latvija » Norvēģu uzņēmums iegādājas AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Gutta”

Norvēģu uzņēmums iegādājas AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Gutta”

fb083aad8d83f3026bc2fb28aa5dc925

Par uzņēmuma “NP Foods” īpašnieku nesen kļuva norvēģu kompānija “Orkla”, kurai jau pieder Latvijas augļu un dārzeņu uzņēmums “Spilva” un Igaunijas senākais konditorejas ražošanas uzņēmums  “Kalev”.

SIA “NP Foods”, kuram pieder mūsdienās lielākais saldumu ražošanas koncerns Baltijas valstīs  “Laima” un “Staburadze”, kā arī viena no lielākajiem sulu, sulas dzērienu un dzeramo ūdeņu ražotājiem Baltijā “Gutta”, turpmāk būs norvēģu lielākās kompānijas “Orkla” īpašums.

Laima ir viena no spēcīgākajiem konditorejas zīmoliem Baltijas reģionā. Laima un citu atzītu zīmolu iegāde ir stratēģiski svarīga uzņēmumam, tā ievērojami palīdzēs nostiprināt uzņēmuma pozīcijas reģionā, norāda “Orkla” prezidents un izpilddirektors Pēteris A. Ruzicka.

2008. gada nogalē, lai vēl vairāk spēcinātu AS “Laima” un AS “Gutta” pozīcijas Baltijas valstu tirgos, kā arī, lai samazinātu savstarpēji pārklājošos ikdienas funkciju skaitu, tika pieņemts lēmums izveidot jaunu vadības un attīstības uzņēmumu SIA “NP Foods”, kurā koncentrētas visas līdzšinējās abu uzņēmumu biznesa vadības un administratīvās funkcijas Latvijā un Baltijā.

“NP Foods” apgrozījums un peļņa pērn bija ievērojami pieaugusi, salīdzinājumā ar 2012. gadu.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress