Home » Jaunumi, Z-Amerika » Desmit valstīs sākta jauno “iPhone” modeļu tirdzniecība

Desmit valstīs sākta jauno “iPhone” modeļu tirdzniecība

apple-iphone-6-mockup-43

Šodien, 19.septembrī, desmit pasaules valstīs sākta jaunā “iPhone” modeļu tirdzniecība. Tagad “iPhone” pieejams arī ASV, Austrālijā, Japānā, Honkongā,Francijā, Vācijā, Puertoriko, Singapūrā, Kanādā un Lielbritānijā.

Vairākās valstīs jaunais viedtālrunis izraisījis īstu ažiotāžu, cilvēki dienām ilgi pavadījuši pie lielveikalu durvīm, lai tikai pirmie nopirktu jauno “i Phone 6″.

Jau ziņots, ka pieprasījums pēc jaunajiem “iPhone” ir ievērojami lielāks kā pēc iepriekšējiem modeļiem.
Jaunie “iPhone 6″ un “iPhone 6 Plus” sagādājuši milzīgu pārsteigumu ASV informācijas tehnoloģiju kompānijas “Apple Inc” pārstāvjiem. Diennakts laikā jauno ierīču pasūtīšanai pieteikti vairāk nekā četri miljoni pasūtījumu, kas ir rekordliels skaits.

Ņemot vērā rekordlielo pasūtījumu skaitu pēc “iPhone” modeļiem, lielākai daļai klientu nāksies viedtālruņus gaidīt pasūtījumu līdz pat oktobrim.

Jaunie “iPhone” modeļi ir īpaši ar savu inovatīvo dizainu, modernu displeju un daudz lielāku ekrānu izmēru, attiecīgi, to izmēri ir 4,7 collas (11,9 centimetri) un 5,5 collas (14 centimetri). Abi viedtālruņi ir apstrādāti ar procesoriem A8 , kas palielina tālruņu veiktspēju līdz pat 25% , kā arī ir palielina to izšķirtspēju.

Pagaidām nav zināms, kad viedtālrunis varētu nonākt Latvijas tirgū.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress