Home » Jaunumi, Latvija » Norvik Banka finansēs 3,7 miljonus ASV dolāru tranzīta uzņēmumā “SUNGATE”

Norvik Banka finansēs 3,7 miljonus ASV dolāru tranzīta uzņēmumā “SUNGATE”

4792018730_63f01a9977_oNorvik Banka sākusi finansēt tranzīta uzņēmumu SUNGATE, kas jau 20 gadus darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū. Norvik Bankas piešķirtais finansējums 3,7 miljonu ASV dolāru apmērā ļaus SUNGATE attīstīt transporta pakalpojumus un nostiprināties uzņēmumam nozīmīgos tirgos Kazahstānā, Uzbekistānā, Tadžikistānā un Kirgizstānā.

„SUNGATE jau ir bijusi sadarbības pieredze ar Norvik Banku. Uzzinot par pozitīvām pārmaiņām bankā, nolēmām sadarbību atsākt un to arī turpināsim, jo Norvik Bankas darbiniekos sastapām kompetenci un mūsu biznesa izpratni. SUNGATE šobrīd strādā vairākos Austrumvalstu tirgos, kur mūs pazīst un novērtē, tāpēc plānojam savu darbību aktivizēt,” norāda SIA SUNGATE Valdes priekšsēdētājs Jurijs Lihošerstovs.

„Norvik Banka šobrīd atrodas jauna attīstības posma sākumā. Prieks, ka mūsu klienti to ir pamanījuši un novērtējuši. Esam ļoti pieredzējuši Latvijas tirgū, saprotam tā vajadzības un tas ļauj Norvik Bankai piedāvāt īpašus sadarbības nosacījumus Latvijas uzņēmējiem,” uzsver Norvik Bankas valdes loceklis Raivis Ruskulis.

Atslēgas vārdi: , , , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress