Home » Jaunumi, Latvija » Latvija iebilst pret ES lauksaimniecības budžeta līdzekļu pārdali citām nozarēm

Latvija iebilst pret ES lauksaimniecības budžeta līdzekļu pārdali citām nozarēm

4207951145_8e59e122ef_z (2)Šodien, 10. novembrī, ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē Briselē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs iebildīs pret izskanējušajiem priekšlikumiem 2015. gadā paredzēto ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) budžeta pieaugumu pārdalīt citām nozarēm, informē Zemkopības ministrija.

Saskaņā ar prognozēm 2015. gadā ES KLP budžeta ieņēmumi no lauksaimniecības nozares varētu palielināties par 440 miljoniem eiro. Gatavojoties ES 2015. gada budžeta pieņemšanai, vairāki ES komisāri jau ir rosinājuši šos līdzekļus novirzīt citām ar lauksaimniecību nesaistītām nozarēm.

“Latvija iebilst pret budžeta līdzekļu, kas papildus iekasēti no lauksaimniecības nozares, atdot citām ar lauksaimniecību nesaistītām nozarēm. Šie papildu līdzekļi noteikti ir jāatstāj Kopējās lauksaimniecības politikas budžetā un jāizmanto atbalstam lauksaimniecībai tajās nozarēs, kas ir visvairāk cietušas pēc Krievija ieviestajām ekonomiskajām sankcijām,” norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress