Home » Jaunumi, Latvija » airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Dubrovniku

airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Dubrovniku

8745711600_cdf88f3897_z

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 2015.gada 26.maija sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Dubrovniku. Jaunais airBaltic maršruts piedāvās jaunu vasaras brīvdienu galamērķi ceļotājiem no Baltijas valstīm, kā arī nodrošinās ērtas ceļošanas iespējas uz Rīgu un citiem galamērķiem Baltijā, Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs, informē airBaltic pārstāvji.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Ar savu elpu aizraujošo vecpilsētu, iespaidīgajām pilsētas sienām un Adrijas jūras piekrasti, Dubrovnika ir viens no Eiropas nozīmīgākajiem vasaras galamērķiem. Tā pievienošana mūsu maršrutu kartei nodrošina ceļotājiem no Baltijas reģiona ērti sasniegt šo iecienīto galamērķi.”

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Dubrovniku vienu reizi nedēļā. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 2 stundas un 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no EUR 99, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress