Home » Eiropa, Jaunumi » airBaltic uzsāks lidojumus jaunā maršutā no Tallinas uz Berlīni

airBaltic uzsāks lidojumus jaunā maršutā no Tallinas uz Berlīni

air-baltic

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šajā vasaras sezonā sāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Berlīni.

Papildus jau esošajam maršrutam Tallina – Parīze, šis būs jau otrais airBaltic piedāvātais tiešais reiss no Tallinas. Lidojumi četras reizes nedēļā piedāvās ērtu savienojumu starp šīm divām pilsētām, kā arī ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Dienvideiropā.

„Uzlabojot savienojumus starp Baltijas galvaspilsētām un galamērķiem Eiropā, airBaltic nostiprina savu pozīciju kā Baltijas valstu aviokompānija. Papildus jau esošajam Tallina – Parīze maršrutam, kas tika ieviests pērn, ceļotāji no Tallinas varēs izbaudīt priekšrocības, ko sniegs tiešais reiss sadarbībā ar Air Berlin uz Eiropas centru un savienojumiem tālāk uz dienvidiem,” norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

airBaltic veiks lidojumus no Tallinas uz Berlīni četras reizes nedēļā un aviokompānija lidojumus veiks ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 55 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

 

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress