Home » Jaunumi, Latvija » airBaltic uzsāks lidojumus maršutā no Rīgas uz Saloniki

airBaltic uzsāks lidojumus maršutā no Rīgas uz Saloniki

7542209220_f4df4ea58a_z

Lidsabiedrība airBaltic, kas nesen atzīta par pasaulē punktuālākā aviokompāniju, vasaras sezonā no 5.jūnija sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Grieķijas pilsētu Saloniki.

Jaunais airBaltic maršruts papildinās vasaras brīvdienu galamērķus ceļotājiem no Baltijas valstīm, savukārt ceļotājiem no dienvidiem nodrošinās ērtas ceļošanas iespējas uz Rīgu un citiem galamērķiem Baltijā, Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvo Austrumu valstīs.

„Saloniki ir slaveni ar savu aizraujošo kultūras dzīvi, kā arī antīko vēsturi, kas ir redzama iespaidīgo baznīcu, pieminekļu un ēku fasādēs, tām vienlaikus atrodoties Egejas jūras krastos. Tas ir lieliski piemērots brīvdienu galamērķis gan kultūras, gan silto zemju cienītājiem. Ar prieku pievienojam šo galamērķi mūsu maršrutu kartei, paplašinot vasaras brīvdienu iespējas ceļotājiem no Baltijas reģiona un stiprinot tiešos savienojumus starp Eiropas ziemeļiem un dienvidiem,” norāda airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte).

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Salonikiem divas reizes nedēļā – piektdienās un sestdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni 2 stundas un 55 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 85 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

 

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress