Home » Jaunumi, Krievija » Vešņakovs: Lai gan Krievijai pietrūkst Latvijas produktu, nepieciešamība pēc tiem nav

Vešņakovs: Lai gan Krievijai pietrūkst Latvijas produktu, nepieciešamība pēc tiem nav

vesnakovs

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs intervijā ar medijiem paziņoja, ka Krievijā ir jūtama nostaļģija pēc Latvijas piena produktiem, taču piena produktu trūkums nav jūtams.

Vešņakovs gan atzīmēja, ka neskatoties uz iespējamām ilgām pēc Latvijas produktiem, Krievijas lauksaimniecības pārstāvji embargo situāciju izmanto savā labā, turklāt ir arī eksportētāji no citām valstīm, tādēļ piena produktu deficītu valsts neizjūt.

Vēl Krievijas vēstnieks Latvijā atzina, ka vēlētos, lai Eiropas Savienības (ES) un Krievijas savstarpēji ieviestās sankcijas tiktu atceltas, jo tās tikai pasliktina situāciju.

Viņš ir pārlieināts, ka mēŗķis, kuru deļ sankcijas tika ieviestas, nav sasniegts, cieš tikai paši sankciju ieviesēji. Kā piemēru Vešņakovs minēja šprotes un rubļa kursa kritumu, kura dēļ produkts vairs nav konkurētspējīgs Krievijas tirgū. Krievi bez šprotēm varot mierīgi izdzīvot, taču Latvijā nākas slēgt vairākus uzņēmumus, tādēļ ir skaidrs, ka sankcijas neko labu nedod, uzskata Vešņakovs.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress