Home » Eiropa, Jaunumi » Dombrovskis: šogad ekonomiskā izaugsme tiek prognozēta visās ES valstīs

Dombrovskis: šogad ekonomiskā izaugsme tiek prognozēta visās ES valstīs

timthumb

Šogad, pirmo reizi kopš krīzes gadiem, tiek prognozēta ekonomiskā izaugsme visās 28 Eiropas Savienības (ES) valstīs, tā šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atzina bijušais Latvijas premjers un Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

“Runājot par ekonomisko situāciju ES kopumā, ir gan labas ziņas, gan sliktas ziņas. Labā ziņa ir tā, ka šogad prognozēts, ka visās 28 ES dalībvalstīs būs novērojama ekonomiskā izaugsme. Taču sliktā ziņā ir tāda, ka ES pašlaik risks ieiet zemas ekonomiskās izaugsmes vai pat stagnācijas scenārijā”, norādīja Dombrovskis.

Bijušais Latvijas premjers uzsvēra, ka Latvijas prezidentūras prioritātes ekonomikā ir vērstas uz to, lai veicinātu ES ekonomisko izaugsmi, norādot, ka tas lielā mērā saskan ar EK prioritātēm 2015. gadā.

Runājot par Latvijas prezidentūru, Dombrovskis atzinīgi novērtēja Latvijas sagatavošanos darbus un izteica cerības, ka šī prezidentūra izdosies un ka tā izpildīs savus mērķus, veicinot mūsu valsts attīstību un labklājību.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress