Home » Jaunumi, Latvija » “DK Daugava” Krievijas krīzes dēļ pārtrauc darbu un izpārdod īpašumus

“DK Daugava” Krievijas krīzes dēļ pārtrauc darbu un izpārdod īpašumus

4

Krievijas embargo atstājis smagas sekas uz maizes un piena produktu ražošanas uzņēmumu SIA “DK Daugava”, kas krīzes dēļ pārtraucis savu darbību un uzsācis īpašumā esošās maizes ceptuves un liellopu fermas izpārdošanu.

Kā liecina informācija uzņēmuma mājaslapā, “DK Daugava” uzsācis izpārdot savus īpašumus – liellopu kompleksu “Birzes”, kuram komplektā iegūstams arī renovējams liellopu komplekss “Staburgs”. Liellopu komplekss tiek pārdots par 875 00 eiro.

Par 485 000 eiro pārdota tiek arī Sērenes maizes ceptuve, kas uzskatāma par vienu no pirmajām ceptuvēm Latvijā un pazīstama ar savām unikālām, neatkārtojamajām receptēm maizes produktu ražošanā, kurās tiek izmantotas senlatviešu tradīcijas un paražas.

Pats uzņēmuma līdzīpašnieks Aigars Vaivars atzīmē, ka nākotnē plāno pievērsties lauksaimniecības tehnikas pakalpojumu iznomāšanai, nenoliedzot, ka par iemeslu uzņēmuma īpašumu izpārdošanai ir Krievijas noteiktais embargo.

Kā jau iepriekš ziņots, Krievija 7.augustā noteikusi importa aizliegumu lielākajai daļai pārtikas produktu no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Krieviju.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress