Home » Jaunumi, Latvija » Aviokompānija “Ryanair” paliks starptautiskajā lidostā “Rīga”

Aviokompānija “Ryanair” paliks starptautiskajā lidostā “Rīga”

timthumb4

Īrijas zemo aviokompānija “Ryanair”, acīmredzot, turpinās strādāt starptautiskajā lidostā “Rīga” arī pēc līguma beigām šī gada 31. martā, tā šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

“Ar “Ryanair” marta beigās līgums beidzās, tad stāsies spēkā tie tarifi, kādi ir noteikti Rīgas lidostā. Ja aviokompānija tagad pārdod biļetes uz reisiem, tad pasažieri ir droši, ka lidojumi notiks. Līdz ar to “Ryanair” turpinās darboties , bet pēc tiem noteikumiem, ar kādiem darbojas visas aviokompānijas lidostā,” sacīja Matīss, uzsverot, ka nekādas ekskluzīvas tiesības “Ryanair” vairs nebūs.

Matīss atgādināja, ka “Ryanair” ekskluzīvais līgums, kas paredzēja atlaides lidostā Rīga, noslēgts uz desmit gadiem un līgums beidzas šī gada martā.

Satiksmes ministrs norādīja, ka turpmākas atlaides “Ryanair” netiks nodrošinātas, jo visām aviokompānijām pienākas vienādi nosacījumi: “Ja ir vienādi spēles noteikumi, tad arī ir iespējams paplašināt aviokompāniju loku”.

“Ņemot vērā to, ka biļetes vasaras sezonai tiek pārdotas, kompānija neplāno pārtraukt darbību Rīgā un ir pieņēmusi jaunos nosacījumus”, apliecināja Matīss.

Jau vēstīts, ka pašreizējais lidostas “Rīga” un “Ryanair” līgums beidzas šī gada 31. martā. Aviokompānija nodrošina lidojumus uz deviņiem maršrutiem- Diseldorfu, Dublinu, Brēmeni, Frankfurti, Glāzgovu, Londonu, Mančesteru, Milānu un Oslo.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress