Home » Jaunumi, Z-Amerika » Krievijas krīze kavē “Ford” centienus iekarot Eiropu

Krievijas krīze kavē “Ford” centienus iekarot Eiropu

e

Sankciju sekas smagi ietekmējušas arī ASV autobūves gigantu “Ford Motor Company”, kas ņemot vērā pārdošanas zemos radītājus, visticamāk, būs spiests samazināt tirdzniecības cenas Krievijā, vēsta ārvalstu mediji.

Krievijas ekonomiskā krīze būtiski pasliktinājusi “Ford” tirdzniecības radītājus un lai uzlabotu situāciju, uzņēmums apsver domu būtiski samazināt pārdošanas cenas, vienlaikus ar cerību skatoties uz Eiropas tirgu.

Kamēr uzņēmuma situācija Krievijā pasliktinās, “General Motors” Eiropas nodaļas prezidents Karls Tomass Noimans žurnālistiem pastāstījis par uzņēmuma plāniem 2016. gadā iekarot Eiropas tirgu, tādējādi atgūstot zaudēto peļņu.

“Es esmu maratona skrējējs un tu nepadodies sacensību vidū tikai tāpēc, ka līst lietus vai tev sāp kāja,” sacīja Noimans, paužot cerības, ka nākotnē uzņēmumam klāsies daudz labāk.

Pēc “Ford” kompānijas vadītāja Džima Fārlija stāstītā, autobūves uzņēmums jau tagad esot paveicis lielu darbu, samazinot rūpnīcas jaudu un stiprinot uzņēmuma zīmolu ar jauniem modeļiem: “Mēs redzams 2015. gadu kā finansiāla progresa gadu,” sacīja Fārlijs.

Kompānijas zaudējumi pērnā gada laikā sasnieguši 1,1 miljardu, savukārt pārdošanas apjomi Krievijā samazinājušies par 17 procentiem.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, Eiropas Savienības (ES) pastiprinājusi sankcijas pret Maskavu.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress