Home » Jaunumi, Krievija » Krievijas dzelzceļa kompānija nopērk 50% Liepājas pārvadātāja daļu

Krievijas dzelzceļa kompānija nopērk 50% Liepājas pārvadātāja daļu

3430

Krievijas dzelzceļa holdinga kompānija “RŽD Logistika”, caur tās meitasuzņēmumu “RZDL Multimodal B.V.” iegādājusies 50% daļu Latvijas dzelzceļa pārvadātāja SIA “Liepājas naftas tranzīts” (LNT), liecina “RŽD Logistika” sniegtais preses paziņojums.

LNT ir reģistrēts saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, un ir licenzēts kravas pārvadātājs.

Tiek ziņots, ka “RŽD Logistika” stratēģiskie mērķi ir tirgus paplašināšana un organizācijas vienota ķēde dzelzceļa transportam uz Latvijas ostām. Jaunais projekts Krievijas uzņēmumam sniegs iespēju nodrošināt stabilitāti un ritmu preču tranzītam uz Eiropu.

Tiek plānots, ka kompānija “RŽD Logistika” sniegs pārvadātājam nepieciešamo atbalstu, pamatojoties uz padziļinātajām zināšanām par transportēšanu Krievijas tirgū. Apvienojot “RŽD Logistika” un LNT zināšanas un pieredzi, tiks palielināta Liepājas naftas tranzīta kā dzelzceļa pārvadātāja pieredze.

“Viena no “RŽD Logistika” kā daļas no integrēta transporta un loģistikas uzņēmuma prioritātēm ir biznesa attīstība Eiropā un Āzijā. Jau agrāk šī mērķa sasniegšanai mēs izveidojām kopīgu Krievijas-Latvijas uzņēmumu “Euro Rail Trans”, tādēļ stāšanās jaunā kapitālā Latvijas pārvadātājam ir mūsu stratēģijas tālāka realizācija, lai attīstītu preču preču pārvadājumu uz Eiropas tirgu,” norādīja “RŽD Logistika” ģenerāldirektors Pāvels Sokolovs.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress