Home » Jaunumi, Krievija » Krievija brīdina, ka paplašinās pārtikas embargo sarakstu ar jauniem aizliegumiem

Krievija brīdina, ka paplašinās pārtikas embargo sarakstu ar jauniem aizliegumiem

skladistenjeKrievija brīdinājusi, ka pārtikas embargo sarakstā varētu iekļaut vēl vairāk produktu.

Atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.

Neskatoties uz savstarpējām sankcijām, Krievija turpina meklēt iespējas sarakstā iekļaut vēl vairākus aizliegtus pārtikas produktus no tām valstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Maskavu.

 

Kremlis brīdinājis, ka apsver aizliegt pārtikas produktu importu no Albānijas, Melnkalnes, Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas, Ukrainas un Gruzijas, kas atbalstījušas sankcijas pret Krieviju.

“Ikvienam, kas piemēro sankcijas pret mums, nāksies saskarties ar attiecīgu reakciju,” pavēstījis Krievijas premjerministra vietnieks Arkādijs Dvorkovičs.

Pagaidām gan Krievijas valdība neatklāj, kuras preces varētu iekļaut papildinātā pārtikas embargo sarakstā.

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienības valstu līderi vienojušies, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2016.gada janvārim, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru.

Tikmēr Krievija kārtējo reizi apstiprinājis, ka paturēs spēkā arī pērn noteikto pārtikas embargo, kura termiņš beidzas šī gada 7. augustā, norādot, ka kamēr turpināsies Rietumvalstu sankcijas turpināsies arī Krievijas noteiktas pārtikas importa aizliegums.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress