Home » Jaunumi, Krievija » Krievija nosaka importa aizliegumu Polijas zivju produktiem

Krievija nosaka importa aizliegumu Polijas zivju produktiem

timthumb10

Krievijas veterinārais un fitosanitārais dienests “Rosseļhoznadzor” noteicis importa aizliegumu brētliņu konserviem no Polijas, liecina dienesta paziņojums.

“Sākot no šī gada 14. augusta “Rosseļhoznadzor” aptur Polijas zivju konservu importu uz Krievijas Federāciju,” rakstīts dienesta mājaslapā.

Attiecīgā informācija jau ir nosūta uz Federālās muitas dienestu un veterinārā un fitosanitārā dienesta departamentiem Krievijas reģionos.

Kā liecina informācija, atkārtotas pārbaudes zivju konservos liecina, ka Polijā ražotājā produkcijā konstatēts pārlieku liels benzopirēnu līmenis.

Tāpat zivju konservi neatbilst prasībām, kas attiecas uz etiķetes informāciju – tajās nepareizi norādīta uzturvērtība un enerģētiskā vērtība.

Polija nav pirmā valsts, kuras zivju produktiem noteikts importa aizliegums. Kā jau vēstīts, Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor” no 4. jūnija oficiāli aizliedzis zivju un zivju produkciju, tai skaitā šprotu un brētliņu konservu, importu no Latvijas un Igaunijas.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress