Home » Jaunumi, Latvija » “TONUS ELAST” turpina palielināt ražošanas jaudas; piesakās arī šī gada Latvijas Eksportpreces konkursam

“TONUS ELAST” turpina palielināt ražošanas jaudas; piesakās arī šī gada Latvijas Eksportpreces konkursam

Untitled

Vietējie uzņēmumi arvien aktīvāk izrāda interesi dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015” , ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē. Viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas šogad pieteica savu dalību konkursam, ir pērnā gada laureāts – “TONUS ELAST”, kura kvalitatīvā produkcija jau gadiem ilgi kalpo cilvēka veselībai un ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Pērn “TONUS ELAST” bija to desmit Latvijas uzņēmumu vidū, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs. Uzņēmums saņēma apbalvojumu par jaunu un sekmīgu eksporta tirgu apgūšanu Indijā un Uzbekistānā, kā arī Irānā un Dānijā. Uzņēmums aktīvi izstrādā jaunus produktus eksporta tirgiem, klientiem, piedāvājot vairāk kā 50 izstrādājumus, tajā skaitā jaunus inovatīvus kompresijas izstrādājumus “Activ Line” un “Amber Line”. Uzņēmums “TONUS ELAST” plašā izvēlē ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus – sākot ar elastīgajām saitēm līdz pat konstrukcijas ziņā sarežģītiem korsešu izstrādājumiem.

Kā atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Dace Mihņenoka, uzņēmums darbojas jau ilgstoši un ir līderis elastīgās šķiedras medicīnisko izstrādājumu izgatavošanā visā Baltijā: “Uzņēmumam piešķirtās balvas gadu no gada ir rosinājušas palielināt ražošanas tempus un vienlaikus tās ir bijušas veiksmīgas darbības apliecinājums. Pērn saņemot balvu konkursā “Latvijas Eksportprece 2014” uzņēmums ir sācis strādāt vēl efektīvāk un piedāvājuma klāsts papildināts ar jaunām precēm, kuras labprāt izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan ārzemnieki. Pateicoties dalībai konkursā esam pārliecinājušies par saviem spēkiem un, protams, vienmēr ir patīkami, ja darbs tiek atalgots ar atzinību. Esam pārliecināti, ka uzņēmuma gribasspēks, kā arī spēja augt un attīstīties tiks novērtēta arī šogad.”

Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota digitālajā albumā “Latvia Export” ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Pieteikties dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015″ tiek aicināts ikviens uzņēmums, kas Latvijā ražo produktus ne vien vietējam, bet arī starptautiskam tirgum.

Konkursa uzvarētāji turpmāk varēs izmantot “Latvijas Eksportprece 2015” marķējumu, tādējādi uzsverot savu produktu vai pakalpojumu pievienoto vērtību vietējā tirgū, kā arī ārzemju tirgos preces būs iespēja marķēt ar “Latvia Export Product 2015” preču zīmi. Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā š.g. novembrī.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress