Home » Jaunumi, Krievija » Krievijas ārlietu ministrs pieļauj, ka valstij gaidāma sankciju pagarināšana

Krievijas ārlietu ministrs pieļauj, ka valstij gaidāma sankciju pagarināšana

01

Ukrainas prezidents Petro Porošenko varētu mēģināt vienoties par ekonomisko sankciju pagarināšanu pret Maskavu, pieļauj Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

Krievijas ārlietu ministrs neizslēdz, ka Ukrainas prezidents Petro Porošenko pagājušajā nedēļā tiekoties ar Francijas prezidentu Fransuā Olandu un Vācijas kancleri Angelu Merkeli varētu būt mēģinājis starptautiskos partnerus pierunāt uz sankciju pagarināšanu pret Maskavu.

“Kivejas iestādes ir publiski paziņojušas, ka tā, kā Krievija nepilda Minskas līgumu pagājušā gada sankcijas tiks pagarinātas. Es nezinu, vai tas ir iespējams, ka Porošenko būtu vienojies ar Merkeli un Olandu šajā jautājumā, uz to būs jāgaida un tad redzēsim,” sacīja Lavrovs.

Viņš uzsvēra, ka Krievija pievērš sankciju tēmai uzmanību tikai un vienīgi no tāda viedokļa, lai būtu sagatavoti Rietumvalstu “trikiem”, nevis atkarībā no tām jomām, kas būtiskas valstij vai tās pilsoņiem.

Pats Ukrainas prezidents pirmdien izteicies, ka sankciju pagarinājums atsevišķās nozarēs pret Krieviju būs sagaidāms, jo Minskas līgums no Maskavas puses netiek pildīts.

Kā vairākkārt vēstīts, neskaties uz centieniem apturēt kaujas Austrumukrainā, agresijas plūdi turpinās un Ukrainas krīze neuzlabojas.

Eiropas Savienības (ES) valstu līderi vienojušies, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2015.gada beigām, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress