Home » Jaunumi, Latvija » Uzņēmumi novērtē balvas „Latvijas Eksportprece 2015” nozīmi to mārketinga aktivitātēs Latvijā un ārzemēs

Uzņēmumi novērtē balvas „Latvijas Eksportprece 2015” nozīmi to mārketinga aktivitātēs Latvijā un ārzemēs

eksports fb

Pašmāju uzņēmumi turpina izrādīt interesi un aizvien aktīvi izmanto iespēju ņemt dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2015”, ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē. Lai sniegtu iespēju uzņēmumiem sasniegt jaunus mērķus un sabiedrībai atgādināt par savu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, pieteikšanās konkursam „Latvijas Eksportprece 2015” pagarināta līdz š.g. 22. decembrim.

Straujiem soļiem tuvojoties tam brīdim, kad pieteikšanās konkursam „Latvijas Eksportprece 2015” noslēgsies un sāksies atbildīgais vērtēšanas darbs, Latvijas Eksportpadomes eksperts Aivars Kalniņš velta atzinīgus vārdus konkursa dalībniekiem un uzņēmējiem, kuri pierāda, ka Latvija var! “Dalību konkursā piesaka uzņēmumi ar dažādām precēm un pakalpojumiem, pierādot, ka Latvija nebūt nav maza un ar šauru uzņēmēju loku. Konkursa dalībnieki pārsteidz ar savu enerģiju un radošo domāšanu, sasniegumiem un mērķiem, kurus mēs novēlam arī sasniegt. Katrā ziņā, izskatot konkursa kandidātus, ar prieku nākas secināt, ka Latvijā ir daudzi inovatīvi domājoši, spējīgi un enerģiski uzņēmēji, kas veido kompānijas ar augstu efektivitāti, piedāvā radošas idejas, ražo preces un pakalpojumus, kas tiek augstu novērtēti arī ārzemēs. Domāju, ka jebkurš no konkursa dalībniekiem ir pelnījis saņemt atzinību un uzslavas par sasniegto un mūsu uzdevums ir atgādināt, ka Latvijai ir iemesls lepoties ar vietējiem uzņēmējiem, kas ir īstenais mūsu ekonomikas un tautsaimniecības spēks,” norāda A. Kalniņš.

Ņemot vērā uzņēmumu lielo interesi, pieteikšanās konkursam „Latvijas Eksportprece 2015” pagarināta līdz š.g. 22. decembrim. “Mēs vēlamies piedāvāt tiem uzņēmumiem, kuri vēl nav pieteikuši savu dalību konkursā, to izdarīt, vienlaikus atgādinot, ka ikvienam uzņēmumam tā ir iespēja pierādīt sevi kā veiksmīgus eksportētājus, iepazīstināt sabiedrību ar saviem sasniegumiem un atgādināt, ka viņu ieguldījums Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēlā veidošanā ārvalstīs nebūt nav mazs,” uzsver A. Kalniņš, aicinot uzņēmējus “neturēt sveci zem pūra” un dalīties savos sasniegumos.

Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.

Konkursa uzvarētāji turpmāk varēs izmantot “Latvijas Eksportprece 2015” marķējumu, tādējādi uzsverot savu produktu vai pakalpojumu pievienoto vērtību vietējā tirgū, kā arī ārzemju tirgos preces būs iespēja marķēt ar “Quality Product of Latvia” kvalitātes zīmi. Konkursa laureāti tiks paziņoti š.g. decembra beigās.

Konkursam iespējams pieteikties līdz š.g. 22. decembrim. Plašāku informāciju un pieteikuma formu skatiet: http://fluidsurveys.com/s/latvijas-eksportprece/

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress